Vlastnosti

zabudnite na kúrenie…

Definícia ideálnej teploty

V podlahe je nepretržite udržovaná ideálna teplota, nestriedajú sa tak intervaly prekúrenia a následného chladnutia podlahy.

Úspora energie

Efektívna akumulácia vytvára zásadnú úsporu energie a veľmi nízke náklady.

Činnosť bez starostí

Systém neobsahuje žiadny komponent náchylný na opravu alebo servis.

Absolútna tepelná pohoda

Dokonale príjemné teplo sála zo všetkých rovnomerne nahriatych plôch v interiéri, nezávisle na vonkajších teplotách.

Zdravé vnútorné prostredie

V nahriatej konštrukcii nevzniká vlhkosť, vzduch je rovnomerne ohrievaný od všetkých plôch, nie je vysušený a nedochádza k jeho nadmernej cirkulácií.

Dokonalé ovládanie

Automatické ovládanie je dokonale presné, pozná vaše zvyky a riadi sa nimi.

Systém pripravený pre budúcnosť

Maximálna využiteľnosť energie z obnoviteľných zdrojov.

Dodáva Heat Energy

Skúsený dodávateľ so zárukou najvyššej kvality.

Najvyšší

tepelný komfort

 

Celoplošná technológia Heatflow® udržuje stálu ideálnu teplotu podlahy, stien a všetkých ostatných povrchov v interiéri, rovnomerne tak ohrieva vzduch a udržuje stálu teplotnú pohodu. Teplo je podávané presne v maximálnej možnej ploche, nestriedajú sa intervaly prekúrenia, nedochádza k nadmernej cirkulácií vzduchu a víreniu prachu, v priestore je zdravé a prijemné vnútorné prostredie. Žiadosť o návrh riešení
heatflow

Úspora energie

Heatflow® sa pri maximálnej spotrebe okamžite zahrieva, kúriaci interval je tak veľmi malý a krátky a podlaha je v celej svojej ploche stále ideálne teplá

 

Celoplošný prenos tepla do konštrukcie vytvára spoločne s ostatnými vlastnosťami technológie Heatflow® zásadnú úsporu energie. Celý systém neobsahuje žiadne komponenty náchylné na poruchy ani servis.

Heat Energy s.r.o.

špecializácia kúrenia a regulácie

 

Naša spoločnosť sa výhradne špecializuje na kompletnú dodávku kúrenia Heatflow®, regulácie a inteligentného ovládania. V rokoch 2014 – 2017 sme dodali kúrenie od projektov po zapojenie do viac ako 1000 objektov, disponujeme tak veľkým množstvom skúseností z aktuálneho typu stavieb, ktoré každodenne využívame pre svojich klientov.

4000+

projektov kúrenia

1000+

realizácií heatflow®

 150+

inteligentných zariadení

Naša špecializácia

Obchodné technické oddelenie

Pôsobíme po celom území Českej a Slovenskej republiky

Projekcia

Špecializované projekčné oddelenie Heatflow sa detailne zaoberá všetkými vlastnosťami kúriacej konštrukcie a využitím jednotlivých kúriacich okruhov, ktoré následne navrhuje presne na mieru.

Montáž

Všetky realizácie sú vyhotovení výhradne našim špecializovaným montážnym tímom.

Regulácia

Technické oddelenie regulácie disponuje viac ako 20 ročnými skúsenosťami z oboru. Navrhujeme a inštalujeme jednoduché riadenia kúrenia a úplne automatické prevádzky.

Cenová kalkulácia

LOXONE

Komfortní a funkční systém jednoduše ovládá technologie v domácnosti. Od jednoduchého ovládání vytápění se vzdáleným přístupem, přes kamerový systém, automatizace žaluzií, světel, alarmu, až po komplexní energetické řízení Vaší fotovoltaické elektrárny. Je jen na Vás, jaké technologie chcete automaticky řídit.

heatflow.cz/loxone

CHYTRE RIZENI DOMACNOSTI

        komfortní a funkční systém